Po maturitě na střední škole v Brně jsem se s nadšením pustila do pracovního procesu. Toto období však trvalo pouze rok a já začala svoji etapu výchovy našich 3 dětí. Léta plynula a já jsem hledala sama sebe. Osud mě zavál na 1 kurz bezkontaktní masáže Borisa Tichanovského, který se stal mým životním učitelem. Po absolvování druhého kurzu Reiky, opět u mistra Borise Tichanovského jsem našla sama sebe a pochopila, kterým směrem by se můj život měl dále ubírat. Dále už jsem se nechala vést svým vnitřním hlasem. Mám obrovskou radost z toho, když vidím spokojené úsměvy na tvářích mých klientů a to mě naplňuje. Díky mé dobrodružné povaze se mi podařilo masírovat na různých cyklomaratonech:

v Klatovech na závodu Král Šumavy, AVG  Náměstský cyklomaraton, ad.

Léto spojuji s masážemi ve westernovém městečku ve Zvole. Dále docházím pracovně na hotel Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí a jakmile mi vychází volný víkend odjíždím do Prahy na Václavské náměstí, kde pracuji v Thajském ráji. A to nejlepší nakonec je moje milovaná provozovna, kde se realizuji a trávím nejvíce času.

 

Miluji tanec, miluji jízdu na kole, miluji pohyb...miluji život :)

 

Narozena 1. 7. 1973 podle Č. horoskopu v roce buvola ve Velkém Meziříčí na zámku jako malá princezna jsem odstartovala svoji pouť tímto životem. Mým rodičům děkuji za pěkné dětství, za veškerou podporu a lásku.

 

V mém životě je vše tak, jak má být.

 

Radka